новини

Вітаємо!

Вітаємо вас на офіційному сайті відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації.


 

Ви дізнаєтеся про:

Голопристанський район чекає на вас! Запрошуємо у гості!

Команда єдності на шляху до перемог

З 06 по 09 червня у сонячній Одесі відбулись фінальні змагання V  Всеукраїнської  спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». Команда учасників зазначених змагань від Херсонщини була затверджена начальником управління ВД ФСНВ в Херсонській області Музикантом Сергієм Павловичем  з 11 переможців  обласної спартакіади в 6 видах спорту: армспорт, бомбаскет, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс  та шахи.  Хочу зазначити, що нинішня збірна Херсонської  області – це не лише певна кількість переможців, це дружня родина, де панують взаємоповага, взаєморозуміння  та взаємодопомога. Напевно, дякуючи тому, що костяк даної родини залишився, а супроводжуючими особами додано було лише наснаги і впевненості, що і спортивна форма в трьох видах, і аптечка з усіма необхідними медикаментами, супроводжуючі документи, проживання та харчування, реєстрація та жеребкування – все на належному рівні гарантовано.

Спартакіада «Сила духу» - свято спорту і єднання

П’ята обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» відбулася 11 травня поточного року  на базі Голопристанського міського Палацу спорту. Організатори заходу: управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Херсонській області та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Понад 130 постраждалих на виробництві з усіх куточків Херсонщини взяли участь у справжньому святі спорту і єднання, яке є славною традицією смаглявої Таврії, дуже важливою, адже уособлює велич сили духу, мужності та патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації.

Зазначена спартакіада сприяє також розбудові суспільства рівних можливостей, залученню людей з особливими потребами до активного громадського життя. Адже фізична культура і спорт дарують насолоду від руху, радість спілкування та подолання перешкод.

Спасибі, друже, що ти є

На сцені актової зали Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки імені Олеся Гончара  12 лютого 2017 року правлінням Херсонського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка спільно з відділом краєзнавства обласної книгозбірні було зорганізовано і проведено творчий вечір «Шлях на весну», присвячений творчості Василя Мелещенка.

         Василь Михайлович Мелещенко народився 12 лютого 1947 року у селі Ольгівка Бериславського району на Херсонщині в родині хліборобів. Навчався свого часу у судномеханічному  технікумі, а після служби в Радянській Армії, на філологічному факультеті Херсонського державного педагогічного інституту, після закінчення якого з 1971 року і до сьогодні працює редактором Херсонського обласного телебачення.

Сторінки