Відлуння душі

Відкритий фестиваль "Відлуння душі" відбудеться в один день.

У писанії сказано "Спочатку було Слово". І певно, що те слово було "Любов". Любов зціляюща, любов обєднуюча... Любов, яка творить дива, якщо вона щиросердна і світлом вилунює з однієї душі для інших, які заблукали.

Заявка на участь у щорічному відкритому конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» пам'яті Наталії Коломієць

Скачати заявку на участь у конкурсі-фестивалі "Відлуння душі" у форматі doc, або у форматі pdf.

 

Положення про проведення щорічного відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення щорічного  відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць (зареєстроване в Голопристанському районному управлінні юстиції 22 червня 2015 року №9/247)

Перший відкритий конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у І відкритому конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць, який відбудеться 2-3 вересня поточного року на березі Чорного моря у селі Приморському (Більшовик) Круглоозерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області.

 Ви зможете поєднати корисне з приємним і отримати море задоволень на початку оксамитового сезону. За найдешевші ціни ви зможете поселитися і поселити свої колективи (чи окремих виконавців) у пансіонатах, які гостинно чекатимуть на Вас. Доступне харчування приємно здивує Вас. Ціни за харчування також не кусаються. Також ви зможете вдосталь поласувати кавунами та іншою сільгосппродукцією, яка у  Голопристанському районі є найдешевшою.

НАКАЗ

відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації №60 від 16 червня 2015 року, зареєстрований в Голопристанському районному відділі юстиції 22 червня 2015 року №9/247 «Про проведення щорічного відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць».
Відповідно до Закону України «Про культуру», рішення 35 сесії VI скликання Голопристанської районної ради Херсонської області від 26 грудня 2013 року №426 «Про програму розвитку культури і духовності в Голопристанському районі на 2014-2020 роки»,
НАКАЗУЮ:
1. Запровадити починаючи з 2015 року проведення щорічного районного
відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць.
2. Затвердити Положення про проведення щорічного районного відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць, що додається.