концерт

На Доброму Полі очікуються гарні врожаї

З обранням Добропільським сільським головою Зудінкова Сергія Івановича культура життя територіальної громади набуло життєдайної сили. 

Відчутна підтримка сільвиконкому та приватних підприємців спільно з депутатами сільської ради саме закладів культури змінили і відношення мешканців сіл Добропільської сільської ради до культурно-масових заходів. 

Лише у 2013 році за спонсорські кошти у сумі 40,0 тис грн відремонтовано 

"Любіть Україну"

Саме таку назву має соціальний проект виїздних концертів заслуженого працівника культури України Володимира Івановича Яценка. Першими на Голопристанщині мали радість почути дещицю патріотичних пісень та дещицю ліричних композицій у виконанні знаного барітона Херсонщини, відомого співака Володимира Яценка хлібороби та молодь Бехтер. 

19 липня 2013 року  у концертній залі Бехтерського сільського Будинку культури звучали прекрасні задушевні пісні "Любіть Україну" В. Сосюри, "Ніч кохання" О.Олексюка, " Козацький марш" В. Середи та багато інших, які надихали працівників села на нові звершення, на нові перемоги задля розвитку малої батьківщини, задля розвитку рідних Бехтер.

 

В.М. Подковзун 

Головний спеціаліст сектора культури

районної державної адмінстрації

 

Мистецтво рідного села


"Мистецтво рідного села" має своє майбутнє
 
Сонячна, ласкава, шуми пшеницями, слався, Голопристанщина, людьми і піснями, - озивалося в серцях присутніх на звітному концерті Голопристанського району у світлій переповненій залі щойно відремонтованого Круглоозерського сільського будинку культури 19 квітня 2013 року.

З Днем захисника Вітчизни!

21 лютого, в день, коли всі жителі славетного благословенного краю святкували 90-річчя рідного Голопристанського району, у приміщенні Голопристанського районного Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню захисника Вітчизни.

З привітальним словом до присутніх в залі ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів-інтернаціоналістів та допризивної молоді звернулися голова Голопристанської державної адміністрації Носик Анатолій Аврамович, голова районної ради Попов Геннадій Васильович, секретар Голопристанської міської ради Лук'янченко Людмила Олександрівна та отаман Голопристанського районного товариства Українського козацтва "Кінбурський курінь" Чемойдар Юрій Іванович.

У виступах було зазначено про необхідність посилення в загальноосвітніх закладах району патріотичного виховання підростаючого покоління, про збільшення реальної адресної допомоги для пенсіонерів та учасників бойових дій.

Гідні шани і захоплень

30 жовтня у актовій залі Бехтерської дитячої музичної школи відбувся звітний концерт учнів та колективів школи.

Виступи юних музикантів Бехтер надають впевненості, що культура у цьому благословенному краї житиме вічно. Віртуозну гру Віктора Кондратенко та Тетяни Олексієнко, Ганни Шиманської та Олександра Волянського доповнювали перші вправні пасажі Люди Сиволоцької та Віолети Бучастої, Інги Гуцу та новоствореного ансамблю гітаристів під керівництвом Сергія Петренка. Порадував слухачів своїми новими композиціями і уславлений оркестр баяністів-акордіоністів під керівництвом Тамари Сташенко.

І хоча, заходячи до Бехтерської дитячої музичної школи є чимало запитань і зауважень до дирекції школи щодо благоустрою закладу і управлінських рішень, проте вслухаючись у чарівні звуки малечі, радієш і на душі розцвітає сад позитивних емоцій.