конкурс

Дзвонить дзвіниця – скликає до Храму

Вже четвертий рік поспіль сектор культури Голопристанської равйонної державної адміністрації спільно з протоієреєм благочинним отцем Володимиром Будніком об’єднують усіх дзвонарів Херсонщини в єдину Христову родину на відкритому конкурсі дзвонарів при Святодухівському Храмі у місті Гола Пристань.

Цього року 20 жовтня у зазначеному конкурсі взяли участь 

Раді запросити Вас на сьому Всеукраїнську виставку образотворчого мистецтва

В рамках ХІ Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості "Купальські зорі" на виконання Указу Президента України Віктора Федоровича Януковича від 28 грудня 2012 року №756/2012 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" з метою розвитку та популяризації дитячої творчості, ознайомлення підростаючого покоління з культурою і творчістю населення регіонів України, особливостями його фольклору та етнографії, виховання у дітей любові до природи рідного краю у приміщенні Голопристанської районної дитячої школи мистецтв 1 липня 2013 року відбувся Всеукраїнський дитячий конкурс творчих робіт з образотворчого мистецтва в трьох номінаціях.
 
В конкурсі взяли участь понад 80 юних художників з усіх куточків України.
 

Правозахисник дітей – бібліотекар Чорноморської сільської бібліотеки

12 червня у приміщенні Херсонського Будинку художньої творчості відбувся святковий фінал та нагородження переможців обласного конкурсу на кращий правовий захід "Права людини починаються з прав дитини", який проводився на теренах Херсонської області з 11 березня по 1 червня за рекомендаціями координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації.
 

Чарівна кладочка у майбутнє України

5 червня 2013 року на базі Голопристанського районного Будинку культури відбувся традиційний фестиваль-конкурс дитячої творчості "Чарівна кладочка", присвячений Міжнародному Дню захисту дітей. Понад двісті юних обдарувань з усіх куточків благословенного краю виборювала звання лауреата у трьох жанрових номінаціях.
 
В номінації "Хореографія" перше місце вибороли солістка зразкового хореографічного ансамблю "Райдуга" Влада Гордєєва та солістка хореографічного ансамблю Добропільського сільського Будинку культури Вероніка Хімін. Срібними призерами конкурсу стали танцюристи хореографічного ансамблю "Живчик" Чорноморського сільського Будинку культури, бронза – у хореографічного ансамблю "Ізюмінка" Малокопанівського сільського Будинку культури.
 

Перший районний конкурс читців творів Тараса Григоровича Шевченка

З метою популяризації духовної спадщини українського народу, вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка, виявлення нових виконавців та підвищення виконавської майстерності читців-аматорів 27 лютого 2013 року сектором культури Голопристанської районної державної адміністрації на базі Чулаківської філії Голопристанської районної дитячої школи мистецтв відбувся Перший районний конкурс читців творів Тараса Григоровича Шевченка за сприяння обласного Центру народної творчості та обласного об'єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

Сторінки