архів

Архів новин

З Днем Незалежності

23 серпня 2012 року з нагоди відзначення в районі 21-ї річниці незалежності України за участю керівництва районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, політичних партій, трудових колективів та працівників культури відбулися урочисті та святковий концерт з виступом аматорського народного ансамблю народної пісні "Журавка" Бехтерського сільського Будинку культури, хореографічного ансамблю "Райдуга", солістів: Галини Маменко, Наталії Кіріченко, Ігоря Гулого, Вікторії Лисенко, Юлії Решетило.

В сільських Будинках культури району на передодні свята відбулися святкові концерти з виступами гуртів інших областей України, дискотеки та святкові феєрверки.

23 серпня 2012 року відбулося покладання квітів ровесниками незалежної України до пам'ятника Т.Г. Шевченка в м. Гола Пристань.

Солодке диво

Гола Пристань запрошує на черговий 9-й фестиваль «Український кавун - солодке диво», що відбудеться 18 серпня 2012 року.

У рамках святкового заходу будуть визначені найбільші кавуни, дині та гарбузи. Наприклад, у 2011 році перемогли володарі кавуна вагою 43,1 кг, гарбуза - 53,4 кг і дині - 8,8 кг.

До речі, останній кавун-рекордсмен, вирощений в агропідприємстві "Мрія", наразі є абсолютним рекордсменом за всі роки проведення фестивалю.

За традицією, до участі у фестивалі запрошуються всі сільгоспвиробники, фермери, жителі та гості Голопристанщини, Таврії.

А солодкоїжки отримають неабияке задоволення від дегустації найсмачнішої продукції південноукраїнських ланів.