З Днем Незалежності

23 серпня 2012 року з нагоди відзначення в районі 21-ї річниці незалежності України за участю керівництва районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, політичних партій, трудових колективів та працівників культури відбулися урочисті та святковий концерт з виступом аматорського народного ансамблю народної пісні "Журавка" Бехтерського сільського Будинку культури, хореографічного ансамблю "Райдуга", солістів: Галини Маменко, Наталії Кіріченко, Ігоря Гулого, Вікторії Лисенко, Юлії Решетило.

В сільських Будинках культури району на передодні свята відбулися святкові концерти з виступами гуртів інших областей України, дискотеки та святкові феєрверки.

23 серпня 2012 року відбулося покладання квітів ровесниками незалежної України до пам'ятника Т.Г. Шевченка в м. Гола Пристань.

24 серпня 2012 року для молоді міста з 20.00 була організована святкова дискотека з виступами рок-гуртів ("Піріел", "Лабораторія" "Бед-дрім") та окремих виконавців.

24 серпня поточного року на стаціонарній сцені ДОЦ "Приморьє" с. З.Порт відбувся святковий концерт за участю провідний бандуристів України (Гергій Матвієв, Володимир Єсипок, Алла Калашнік, Леся Павленко та Лариса Дедюх).

Начальник відділу культури і туризму
районної державної адміністрації
О.Олексюк