Довідка про хід виконання програми підтримки фестивалів
про хід виконання рішення
восьмої сесії районної ради VI скликання
від 17 березня 2011 року № 93
"Про районну програму
підтримки фестивалів на 2011-2015 роки"
за 2011 рік
1.1. Організація та проведення районного фестивалю "Таврійське намисто"
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконується. З метою подальшого розвитку самодіяльного народного мистецтва, залучення до участі у колективах дітей та молоді, широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності культурно-освітніх закладів і аматорських колективів з 07 жовтня по 09 грудня 2011 року пройшли творчі звіти клубних закладів району в рамках проведення районного фестивалю аматорської народної творчості "Таврійське намисто".
1.2. Організація та проведення районного фестивалю бандуристів "Таврійські зустрічі".
Відділ культури і туризму. Щороку.
Виконано. З метою підтримки та розвитку української національної культури, популяризації та презентації кращих зразків української пісні. підтримки та пропаганди бандурного мистецтва серед учнів позашкільних закладів та молоді. виявлення нових творчих колективів та окремих виконавців 25-27 серпня на базі пансіонату "Маяк" с. З.Порт відбувся дитячий фестиваль бандуристів "Таврійські зустрічі".
1.3. Організація та проведення
районного фестивалю "Тепло сердець".
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою сприяння подальшого розвитку творчої обдарованості у дітей 13 жовтня 2011 року в районному Будинку культури проведено районний фестиваль "Тепло сердець"
1.4. Організація та проведення районного фестивалю "Чарівна кладочка"
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою підвищення творчої активності у дітей, виявлення кращих учасників з різних номінацій 03 червня організовано і проведено районний фестиваль "Чарівна кладочка".
1.5. Організація та проведення районного фестивалю "Весняний данс".
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою популяризації та розвитку сучасної хореографії в районі, виявлення нових та зміцнення існуючих колективів, обміну досвідом між творчими колективами 29 квітня 2011 року було проведено районний фестиваль спортивного танцю "Весняний данс".
1.6. Організація та проведення районного фестивалю "Кобзареві струни"
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою розвитку народного музикування та пісенної творчості з 09 лютого по 03 березня проведено районний фестиваль "Кобзареві струни"
1.7. Організація та проведення районного фестивалю "І молодістю повниться душа".
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою підтримки та виявлення нових колективів та окремих виконавців, залучення широких верств населення до національної народної творчості, вшанування людей поважного віку, ветеранів 30 вересня організовано і проведено районний фестиваль "І молодістю повниться душа"
1.12. Організація та проведення фестивалю дзвонарів "Благовість"
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. 09 жовтня 2011 року на території Свято-Духівського Храму відбувся фестиваль дзвонарів "Благовість"
2.1.1
Прийняти участь у фестивалі народної творчості "Купальські зорі".
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою популяризації народних звичаїв та обрядів 02-03.07.11 взяли участь у IX фестивалі народної творчості "Купальські зорі".
2.1.2. Прийняти участь у фестивалі "Український кавун - солодке диво"
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. З метою популяризації народних звичаїв 27 серпня взяли участь у фестивалі "Український кавун - солодке диво".
2.1.3. Прийняття участі у Всеукраїнських, обласних фестивалях, акціях-концертах, виставках, Днях національних культур.
Відділ культури і туризму. Щороку
Виконано. 21 травня 2011 року в м. Каховка - участь аматорського духового оркестру Таврійського СК у обласному фестивалі-конкурсі духових оркестрів "Сурми грають над Дніпром";
04.06.11 - участь академічного хору районного Будинку культури у фестивалі "Чорнобаївський заспів";
05-07 серпня 2011 року - участь художнього керівника районного Будинку культури Маменко Галини Геннадіївни та директора Пам'ятненського СБК Кириченко Наталії Анатоліївни у VIII Всеукраїнському фестивалі слов'янської культури "Слов'янськ на Кубані" (Росія);
09-14 серпня 2011 року - участь аматорського народного духового оркестру Таврійського СК у Всеукраїнському фестивалі "Чорноморські ігри" в м. Скадовськ;
03-04 березня 2011 року в м. Херсоні прийнята участь у Міжнародному туристичному форумі "Розвиток екологічного туризму в країнах чорноморського басейну: нові технології та економічні моделі". Для консулів з 5 країн світу - Росії, Китаю, США, Латвії, Чехії презентовано туристичні можливості Херсонщини.
В рамках проведення Форуму була розгорнута виставка-презентація туристичної сфери області, безпосередніми учасниками якої стали Долинко Олександр Володимирович (історико-розважальний комплекс "Зелені хутори Таврії"), Жукові Ольга Вікторівна та Михайло Сергійович (Марійкина садиба с.Іванівка), Сафонов Олександр Миколайович та Мілян Юлія Володимирівна (готельно-спортивно-розважальний комплекс "Збур'ївський кут" с.Стара Збур'ївка).
23-25 березня 2011 року в м. Києві відбулося представлення курортно-рекреаційних можливостей на виставці UITT "Україна - Подорожі і Туризм - 2011" учасниками якої були Долинко Олександр Володимирович (База садиба "Чайка" ), Жукові Ольга Вікторівна та Михайло Сергійович (Марійкина садиба с.Іванівка) та база відпочинку "Пуща водиця".
27 вересня прийнята участь в обласному конкурсі "Туристичний вернісаж".
06 жовтня 2011 року відділом культури і туризму прийнята участь у обласній науково-практичній конференції на тему ""Сільський зелений туризм в Україні: законодавство, реалії, перспективи".
07-09 жовтня 2011 року прийнято участь у Міжнародному етнічному фестивалі "Вінок Дунаю" в м. Одеса. На фестивалі була розгорнута виставка народних майстрів з різних куточків світу серед яких були: Марченко Оксана Володимирівна представила чудові прикраси з бісеру (м. Гола Пристань) Колпакова Катерина Іванівна - вишиванки (м. Гола Пристань) Жукові Ольга Вікторівна та Михайло Сергійович - ляльки-мотанки, які ще взяли участь у конкурсі під назвою "Майстер етнічної кухні" нагороджені дипломом та фірмовою статуеткою (Марійкина садиба с. Іванівка). Родзинкою серед етно-колективів та окремих виконавців стала Наталія Анатолівна Кириченко (Пам'ятненський сільський будинок культури), яка своїми запальними піснями задавала веселий настрій на фестивалі.
15.10.11 - участь аматорського "народного" ансамблю народної пісні "Макітерка" Пам'ятненського СБК та аматорського "народного" ансамблю народної пісні "Степовичка" Новофедорівського сільського Будинку культури у козацькому святі "Козацькому роду нема переводу" в м. Цюрупинськ;
14-15.10.11 - участь родинного дуету М.Середи районного Будинку культури у фестивалі-конкурсі козацької пісні "Байда" в м. Тернопіль;
22.10.11 - участь аматорського "народного" ансамблю народної пісні "Журавка" Бехтерського СБК, аматорського "народного" ансамблю народної пісні "Степовичка" Новофедорівського сільського Будинку культури, вокального ансамблю "Червона калина" та вокального дуету у складі Клавдії Колєснік і Галини Ковальчук у обласному конкурсі "Пісенна веселка Херсонщини" в м. Скадовськ;
27-28 жовтня в м. Сєвєродонецьк відбувся XIV відкритий конкурс-фестиваль дитячої поезії "Джерельце" ім. Йосипа Курлата. В конкурсі взяли участь молоді літератори з усіх куточків України. Голопристанський район своїми власними творами представила учасниця Голопристанської гімназії Тетяна Запорожець.
районної державної адміністрації
О.В. Олексюк
Дивитися таблиці (файли *.pdf):