мистецтво

Раді запросити Вас на сьому Всеукраїнську виставку образотворчого мистецтва

В рамках ХІ Всеукраїнського благодійного фестивалю народної творчості "Купальські зорі" на виконання Указу Президента України Віктора Федоровича Януковича від 28 грудня 2012 року №756/2012 "Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості" з метою розвитку та популяризації дитячої творчості, ознайомлення підростаючого покоління з культурою і творчістю населення регіонів України, особливостями його фольклору та етнографії, виховання у дітей любові до природи рідного краю у приміщенні Голопристанської районної дитячої школи мистецтв 1 липня 2013 року відбувся Всеукраїнський дитячий конкурс творчих робіт з образотворчого мистецтва в трьох номінаціях.
 
В конкурсі взяли участь понад 80 юних художників з усіх куточків України.
 

Кобзареві струни

Кобзареві струни

З метою виявлення і підтримки творчо обдарованої молоді, активізації роботи викладачів шкіл естетичного виховання, обміну науково-методичним досвідом навчання виконавської майстерності 8 лютого на базі Голопристанської районної дитячої школи мистецтв стартував районний фестиваль-конкурс учнів шкіл естетичного виховання "Кобзареві струни", організатором якого є сектор культури Голопристанської районної державної адміністрації, Голопристанська районна дитяча школа мистецтв.

Виступали учні 1-8 класів шкіл естетичного виховання. Свій показовий виступ продемонстрував аматорський "народний" ансамбль народної музики "Перебендя" Голопристанського районного Будинку культури.

 

Завідувач сектора культури
районної державної адміністрації
О.В. Олексюк 

 

Дзвенять натхненням та любов’ю «Струни Кобзаря»

Заповіти Тараса Григоровича Шевченка були, залишаються і вічно будуть для його нащадків життєдайною криницею, з якої новим поколінням належить черпати мудрість життя чесного і гідного, в єдиній думці та братерській любові. Творчість цього великого поета спонукає нас замислитися над головними цінностями нашого буття – вмінням любити, пробачати, співчувати, допомагати. Ці ідеї втілювалися неодноразово в різних видах мистецтва, серед яких музика має першочергове значення. Оскільки вона має здатність впливати не лише на емоційну, зовні виражену сторону людини, але і, образно кажучи, проникати на підсвідомому рівні в глиб серця, душі. Тому, щоб зберегти і пронести часточку цього дорогоцінного багатства через серця наших дітей необхідними виявляються спеціальні заходи.